Уявіть собі, готель, де Вам буде зручно в чужому місті. Місце, яке дозволить розслабитися в затишній і спокійній обстановці. Уявіть апартаменти, оформлені в пастельних тонах, чарівні мініатюрні мансарди, укомплектовані всім, що потрібно для комфортного відпочинку після напруженого інтелектуальної праці.

Таке місце існує – недорогий, стильний і безпечний Скай Готель в одному з престижних районів Дніпропетровська.

Наші апартаменти можуть стати тимчасовим житлом під час відрядження, туристичної поїздки або періоду творчого пошуку. У номерному фонді Скай Готель всього 12 мансард, що позбавить Вас від штовханини і шуму, а близькість до червоної лінії дозволить з легкістю дістатися в будь-яку частину міста одним з чотирьох видів транспорту. Особливим плюсом є кінцева зупинка трамвайного маршруту, який йде прямо на залізничний вокзал.

Дніпропетровськ – велике місто ділових людей. Обласний центр, в який щодня приїжджають сотні людей з усієї України. Тут відбуваються великі угоди і проходять важливі семінари. Якщо Ви відвідали наше місто і Вам необхідна готель в Дніпропетровську на будь-яку кількість діб, Sky Hotel з радістю надасть Вам комфортабельні апартаменти.

Крім прекрасної транспортної розв’язки, готель зручна наявністю торгово-розважального комплексу, парків і скверів по сусідству.